moje haftowane dzieła
RSS
wtorek, 04 maja 2010
Bardzo się cieszę ,że mnie nie opuściłyście po tak długiej nieobecności. Dziękuję za miłe komentarze,  ponieważ  to one dodają skrzydeł i zachęcają do dalszego pisania bloga.

Dzisiaj przedstawiam coś zupełnie nowego,a mianowicie wyplecioną biżuterię ,a może wyhaftowaną albo szytą /nie wiem jak to nazwac/.Może najpierw pokażę a potem coś o niej napiszę.Biżuteria składa się z kolczyków i zawieszki na łańcuszek.
Powstała z  splecionych ze sobą w odpowiedniej kolejności kryształków Swarovskiego Bicone 4mm i srebrnych kuleczek.Nie chwaląc się bardzo mi się  ten komplecik podoba,mojej córce również.

14:09, ewa6070
Link Komentarze (5) »
sobota, 01 maja 2010

Po długiej przerwie jestem.......Mam tak duże zaległości ,że nie wiem od czego zacząc!!! Ostatnio wiele czasu poświęcam mojemu kochanemu wnuczkowi.Jego mama poszła do pracy i babci przekazała opiekę nad nim.Dla robótek  pozostały mi więc tylko wieczory i nocki.
No,ale pokazuję co stworzyłam...
1.Dziewczynka z lusterkiem,którą pokazywałam w lutym i jeszcze dziewczynka w loczkach z torebką wskoczyły na poduszki dla małej Zuzi.2.Uszyłam parkę króliczków,którą to dostała moja córka Gosia.Będa jej pasowały do wystroju salonu.

Króliczki chciały miec jeszcze  zrobione zdjęcie z zajączkami czekoladowymi ,które dostały na drogę do nowego domu.

3.Zrobiłam coś jeszcze ,ale o tym napiszę  jutro.

To tyle na dziś.Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mój blog i proszę o miłe komentarze.
22:41, ewa6070
Link Komentarze (5) »
Blogi, które odwiedzam

Hafciki Marty

Zakątek Edy

U Małgosi

Tajemniczy świat Monicji

Sztuka oswojona

Robótki Ewci

Hafciki Emilki


Moze się przydac

Cudowny świat haftuLicznik odwiedzin

Akualnie online

who's online

Pisz Bloga

piasek chodz przytul przebacz
Chester ©