moje haftowane dzieła
RSS
poniedziałek, 22 czerwca 2009

Minął już czas wysyłania igielników z zabawy u Edy.Nowa właścicielka  z blogu http://mr3.blox.pl/html  Magda mój igielnik już dawno dostała. Niestety nie mogę pokazać zdjęcia ,ponieważ w pośpiechu zapomniałam go zrobić.Teraz tylko czekam na zdjęcie na jej blogu.

Właśnie przed chwilą Magda wkleiła zdjęcia na swoim blogu i ja kopiuję je na swój.Bardzo się cieszę, że igelnik się spodobał.Był to mój pierwszy ,ale napewno nie ostatni.

igielnik i karteczka ozdobione haftem krzyżykowym

igielnik z fioletowym kwiatem - haft krzyżykowy

16:36, ewa6070
Link Komentarze (3) »
czwartek, 18 czerwca 2009

Dziewczyny cuda rozdają na swoich blogach.Postanowiłam i ja ustawić się w kolejce,a może ido mnie uśmiechnie się szczęście.

http://maja71.blox.pl/html

11:57, ewa6070
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 14 czerwca 2009

Jak widać niewiele przybyło.

11:07, ewa6070
Link Komentarze (2) »
piątek, 12 czerwca 2009

Od blisko dziesięciu lat ,może i dłużej robimy z całą rodzinką ołtarz na Boże Ciało.Co roku przeżywam to tak ,jak bym robiła to pierwszy raz.

Nad stołem wisi obraz "Ostatnia wieczerza".Jest on bardzo duży i bardzo ciężki.Moi panowie musieli go zanieść z domu do oddalonego o 200 m ołtaża.Gdy go nieśli, powiedzieli na drugi rok musimy się postarać o obraz plastikowy.Dostałam go od rodziców w totalnej rozsypce,ponieważ spadł on im na łóżko.Jedno szczęście ,że był to dzień i nikt nie spał.Moja najmłodsza córka,zafascynowana układaniem puzli złożyła ramę,my z mężem pomalowaliśmy ją złotolem i wstawiliśmy nową szybę.Teraz obraz zdobi mój duży pokój.

Jeszcze jedno-  gdy ,byłam mała z mamą modliłyśmy się przy tym obrazie i pamiętam,że bardzo bałam się tych postaci ,a szczegulnie tej z tyłu ,w czerwonej szacie i dziwnie  trzymającej ręce.

13:58, ewa6070
Link Dodaj komentarz »
piątek, 05 czerwca 2009

Wczoraj dostałam pocztą zdewastowaną kopertę.Gdy ją otworzyłam moim oczom pokazało się prawdziwe cudo -malutki kapelusik specjalnie zrobiony dla mnie. Kapelusik jest w kremowym kolorze i ma śliczny wzorek.Na rondku są przyszyte koraliki.Owiązany jest bordową kokardką na której jest napis Ewie-Ula.Bardzo Ci dziękuję Ulu.Jest to mój pierwszy w życiu igelnik. Jeszcze bym zapomiała, na drugiej stronie ronda jest wyhaftowany napis "Zabawa u Edy  v.09 -Ula".Oprócz igelnika do przesyłki dołączona była pocztówka z pozdrowieniami z Mazur.Ulu mieszkamy niedaleko od siebie zapraszam do Skarszew,małej miejscowości oddalonej 45 km od Gdańska.Ale się rozpisałam ,a gdzie zdjęcia.

17:56, ewa6070
Link Komentarze (5) »
Blogi, które odwiedzam

Hafciki Marty

Zakątek Edy

U Małgosi

Tajemniczy świat Monicji

Sztuka oswojona

Robótki Ewci

Hafciki Emilki


Moze się przydac

Cudowny świat haftuLicznik odwiedzin

Akualnie online

who's online

Pisz Bloga

piasek chodz przytul przebacz
Chester ©