moje haftowane dzieła
RSS
piątek, 23 października 2009

Na wstępie mojego dzisiejszego wpisu pragnę podziękować, w imieniu moim i szczęsliwych rodziców ,wszystkim koleżankom blogowym za przemiłe życzenia i gratulacje.

Tajny projekt z bohaterami z Stumilowego Lasu posówa się powoli do końca.Doszło jeszcze trochę hafcików.Ale te pokażę w następnym wpisie.

Pisząc dzisiaj notkę doszłam do wniosku ,że zmienił mi się charakter.Kiedyś nie byłoby do pomyślenia zaczynać kilku prac na raz.Najpierw musiał być skończony jeden ,a dopiero po nim rozpoczęty drugi hafcik.Głównie ma na to wpływ internet.Są w nim niezliczone wzory,co jeden to ładniejszy i nie wiadomo co wybrać.Po drugie doba jest za krótka a ja nie mam elektrycznej igiełki w ręku.Po trzecie trzeba na blogu pokazać co rusz coś nowego.I po takim długim wstępie informuję ,że zaczęłam nowe hafciki,tym razem świąteczne.Jest to kalendarz adwentowy Ellen Maurer-Stroh.Haftuję go siedzac przy komputerze.Jest to ostatnio moje nowe miejsce pracy i bardzo mi się ono  podoba ,a szczególnie haftując takie oto maleństwa.

I to było na tyle,kończę ten tydzień i życzę wszystkim odwiedzajacym mój blog miłego weekendu. 
15:02, ewa6070
Link Komentarze (3) »
piątek, 02 października 2009

27. 09.2009 o godzinie 23.15 przyszedł na świat mój wnuczek Kubuś/waga3170g,długość 52 cm/i od środy z swoją mamusią są już w domu.Teraz życie rodzinne kręci się w koło maluszka.

Babcia zakochała się w Kubusiu od pierwszego wejżenia.Zrobiła dla nigo pierwszy torcik.Ozdobiła go maskotkami z Kubusiem Puchatkiem na czele.

Przygotowała łóżeczko i uszyła baldachim.

22:35, ewa6070
Link Komentarze (10) »
Blogi, które odwiedzam

Hafciki Marty

Zakątek Edy

U Małgosi

Tajemniczy świat Monicji

Sztuka oswojona

Robótki Ewci

Hafciki Emilki


Moze się przydac

Cudowny świat haftuLicznik odwiedzin

Akualnie online

who's online

Pisz Bloga

piasek chodz przytul przebacz
Chester ©